Debra ČR

Sbírkový projekt Kuře pomáhá "Motýlkům"

27. 04. 2020

Aby mohla DEBRA ČR i nadále pečovat o rodiny, kde žije pacient s nemocí motýlích křídel, zapojila se do sbírkového projektu Pomozte dětem. S čím konkrétně Kuře "Motýlkům“ pomůže?

DEBRA ČR kromě financování ošetřovacího materiálu a pomůcek, které pacienti potřebují ke každodennímu životu, poskytuje i odborné poradenství. Co toto poradenství obnáší vysvětluje ředitel organizace, Ing. Pavel Melichárek: „Součástí našeho týmu je sociální pracovnice, psycholožka, terapeutka a nutriční specialistka, ty pomáhají klientům řešit jejich problémy. Jsou jim každodenně k dispozici v naší kanceláři a v případě potřeby vyrážejí přímo za nimi do regionů, kde žijí, v rámci tzv. terénní sociální služby.“ Důležité je také sdružování rodin s nemocí motýlích křídel. „Na víkendové konferenci nebo na společném pobytu mohou naši klienti sdílet své zkušenosti také mezi sebou,“ vysvětluje Melichárek a dodává: „Právě tyto aktivity podpoří sbírkový projekt Kuře - Pomozte dětem částkou 350.000 Kč. Velmi si vážíme, že můžeme být součástí tohoto skvělého a úspěšného projektu!“

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.