Debra ČR

Senioři z Jizery podpořili Motýlky

28. 11. 2019

Senioři z denního centra Jizera vyrobili na jaře letošního roku řadu krásných výrobků, jejichž prodejem po celý rok střádali peníze na podporu pacientů s nemocí motýlích křídel. Tématické prodejní akce trvaly od Velikonoc až po Vánoce a celková částka, která se pro naše milé Motýlky vybrala je neskutečných 65716,- Kč. Výtěžek byl předán v rámci slavnostního večera v Mnichově Hradišti, na kterém účinkovala také jedna z našich klientek Káťa, která je talentovanou saxofonistkou.

Děkujeme nejen za finanční podporu, ale také za to, že jsme s Vámi celý rok pomyslně byli, že jste na nás vzpomínali a že jste celý rok naše milé pacienty podporovali! Denní centrum Jizera se podílelo také na osvětě o nemoci motýlích křídel a to jednak prostřednictvím obsáhlého článku v časopise, který vydává a který je distribuován po celém regionu Mnichovohradišťska a Bakovska, tak díky besedě, která se konala na jaře přímo v prostorách Denního centra Jizera.

Velice si vážíme této pomoci, kterou si můžeme vzájemně oplácet.

img-20190321-wa0012.jpg

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.