Debra ČR

Skvělí kamarádi z Palmovky

04. 07. 2017

Jedna naše "motýlí školačka" má ve škole prima kamarády, kteří jí už podruhé udělali radost sbírkou na ošetřovací materiál pro všechny Motýlky. Děkujeme vedení školy a všem učitelům ze ZŠ Palmovka v Praze za jejich vstřícný přístup, kterým vedou své žáky k toleranci. S potěšením si dovolujeme otisknout poděkování Betynčiny maminky:

img_0396.jpg

„Chtěla bych poděkovat kolektivu ZŠ Palmovka a dětem – spolužákům dcery Betynky, kteří se zapojili do Jarmarku, který se konal při výstavě Svět očima dětí. Na slavnostním nastoupení žáků na konci školního roku jsem převzala šek v hodnotě 4 273 Kč pro charitativní organizaci DEBRA ČR, která pomáhá pacientům s nemocí motýlích křídel - Epidermolysis bullosa.

Jedno z dětí (má dcera) má tuto nemoc a jsem ráda, že chodí do této školy, která jí dokázala svým vstřícným a chápavým přístupem zjednodušit tento nelehký úděl. Děti se k ní chovají ohleduplně a díky pedagogickému sboru prožívá život jako zdravé dítě. Děkuji všem, kteří se na Jarmarku podíleli.“

Motýlci z Prahy

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.