Debra ČR

Společnost HARTMANN darovala 100 000 Kč

03. 03. 2011

Společnost HARTMANN – RICO a.s. navázala s o.s. DebRA ČR úzkou spolupráci. Podpořila činnost organizace darováním částky 100 000,- Kč. Tyto finance budou využity na financování odborného sociálního poradenství nemocným s EB a jejich rodinám v roce 2011. Dalším bodem této spolupráce bude přímá podpora nemocných s EB prostřednictvím darování ošetřovacího materiálu – výrobků společnosti. O průběhu této spolupráce Vás všechny budeme informovat.

O společnosti

Společnost HARTMANN – RICO a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti Paul Hartmann AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Heidenheimu v SRN. HARTMANN – RICO je prostřednictvím své dceřiné společnosti se sídlem v Bratislavě aktivní i na území Slovenské republiky. V České republice má společnost tři výrobní závody.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.