Debra ČR

Tričko NADOTEK - VYPRODÁNO! DĚKUJEME!!!

17. 12. 2019

EDIT 16. 12. 2019

Děkujeme, že jste NADOTEK! Váš zájem o trička byl tak velký a tak rychlý, že se podařilo je všechny vyprodat během pár dní a získat tak značnou podporu pro naše milé pacienty. Na našem charitativním eshopu už je zcela vyprodáno.

Poslední trička NADOTEK můžete ještě zkusit do pátku 20. 12. objednat na https://online-textil.cz/vyhledavani/NADOTEK/razeni-nejlevnejsi.

Z každého trička zakoupeného na Textil Online získá DEBRA ČR 700 Kč vč. DPH. Dodání do konce roku nemůžeme zaručit.

Děkujeme Vám velice za Vaši milou přízeň a obrovskou podporu!!!


Tričkem NADOTEK můžete potěšit 2x! Především - a za to Vám moc a moc děkujeme - potěšíte a podpoříte pacienty s nemocí motýlích křídel, kterým DEBRA ČR pomáhá. A pak můžete také potěšit někoho z Vašich blízkých. Klidně ještě letos o Vánocích. Pokud objednáte na našem dobročinném eshopu trička do půlnoci 17. prosince, stihneme je včas předat Zásilkovně, která Vám je doručí včas pod stromeček.


A kdybyste přeci jen měli obavu, že přepravce zásilku včas nedoručí, můžete si pro trička přijít osobně!

Těšit se na Vás budeme o víkendu 14. a 15. 12. v Praze na Malostranském nábřeží 1, kde se v rámci akce Highlights by Lemarket otevřou veřejnosti unikátní prostory secesního domu včetně ateliéry Liběny Rochové, která je spoluautorkou projektu NADOTEK, a kde si budete moci trička prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit.

A úplně těsně před Vánoci si můžete přijít trička koupit v sobotu 21. 12. v Brně na Advent na Provázku. Vánoční jarmark tu bude probíhat od 11.00 do 19.00 hodin. 

Budou tam světla, živá hudba a celé stádo stánků s půvabnými maličkostmi, mezi nimiž nás najdete s tričky NADOTEK. Stavte se za námi na divadelní dvůr - zářící a vonící, plný blízkých lidí vyhlížejících pospolu zázrak Vánoc.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.