Debra ČR

Už máte své triko NADOTEK???

13. 11. 2018
EDIT 12. 2. 2019: 


EDIT 7. 11. 2018: 

Moc a moc děkujeme společnostem Adler a Kříž, díky nimž jsme měli první tisícovku triček zcela zdarma a i nyní nám vycházejí velmi vstříc, aby co největší část ceny trička mohla jít přímo na podporu našich pacientů.

Děkujeme za Váš obrovský zájem, za Vaši pomoc lidem s nemocí motýlích křídel, za Vaši důvěru i trpělivost!!


Liběna Rochová a Musa navrhli společně oděvní kolekci. Je krásná, jmenuje se NADOTEK a výtěžek z jejího prodeje pomůže lidem trpícím nemocí motýlích křídel. Nemocí, která od první minuty života, do té poslední, působí bolest v míře, která je pro většinu z nás zcela nepředstavitelná. I vy můžete mít kousek z kolekce Nadotek ve svém šatníku.

Liběna společně s Musou vytvořili kolekci šatů, topů, kalhot, overalů, bund, sukní, triček a tenisek, jež se poprvé veřejnosti představí na mezinárodní přehlídce Designblok. Každý model bude dostupný pouze ve několika kusech. Tedy, vyjma tenisek, těch máme osmdesát, a triček. Těch je tisíc. To proto, abychom všichni, tedy skoro všichni, mohli doma mít originální design od Liběny Rochové a Musy a abychom dál šířili osvětu o lidech s nemocí motýlích křídel.

Trika mají symbolicky švy zvenku. Upozorňují tak na fakt, že i šev oblečení může pacientům s nemocí motýlích křídel poranit kůži. Vyzkoušet a koupit je budete moci již za pár dní na Designbloku. A nebo na našem eshopu, kde zahájíme rozesílání 15. listopadu 2018.

Celou tisícovku triček Malfini věnovala společnost Adler a zdarma potiskla firma Kříž, ve dvou originálních designech. Moc děkujeme partnerům, bez jejichž pomoci by projekt NADOTEK nemohl vzniknout a v takové míře pomáhat lidem s nemocí motýlích křídel!

copy_of_mg_5395_kopirovat.jpg

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.