Debra ČR

Tuzemský ozdravný pobyt DebRA ČR

14. 07. 2012

Již od soboty a především během neděle 15. července se do rekreačního střediska Lesní zátiší Vojtěchov, uprostřed malebných lesů Českomoravské vrchoviny, začali sjíždět uživatelé služeb o.s. DebRA ČR – pacienti s EB a jejich blízcí. Většina dětí s těžšími formami EB nemá možnost se zúčastnit běžného tábora se svými vrstevníky, a proto naše organizace již tradičně organizuje tuzemský týdenní pobyt pro děti i dospělé. Letos se pobytu zúčastnilo celkem 32 uživatelů služeb o.s. DebRA ČR, z toho 12 pacientů s EB, dále pak 4 pracovnice týmů DebRA ČR a 3 kuchaři.

Na celý týden jsme se všichni proměnili ve statečné indiány kmene Debarů a ve všemožných soutěžích a kreativních aktivitách jsme se zdokonalovali v dovednostech indiánského bojovníka. Malí i velcí se učili poznávat přírodu, nabatikovali si trička či vyrobili indiánský lapač snů. Snažení všech indiánů bylo náležitě oceněno a poklad našeho kmene byl uchráněn před nájezdy bledých tváří.

Věříme, že se na pobytu všem líbilo a podařilo se jim si během tohoto týdne odpočinout od všedních starostí a načerpat mnoho zážitků a pozitivní energie.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.