Debra ČR

Tuzemský ozdravný pobyt na Vojtěchově 2013

03. 08. 2013

Ozdravný pobyt pro pacienty s EB a jejich rodiny proběhl ve Vojtěchově u Nového Města na Moravě od 28. 7. do 3. 8. 2013. Jsme velmi rádi, že o pobyt byl letos velký zájem a zúčastnilo se ho 40 uživatelů služeb o.s. DEBRA ČR a dalších 6 z nich nás přijelo navštívit. O hladký průběh pobytu a program se staraly 4 pracovnice DEBRA ČR a v kuchyni pracoval skvělý tříčlenný tým kuchařů.

Na celý týden jsme se proměnili v námořníky a vydali se na dobrodružnou cestou po Karibiku. Vedle průzkumných výprav „po ostrovech“ nechyběla ani celá řada výtvarných aktivit a naši šikovní talentovaní námořníci nám zpříjemňovali večery na palubě živou hudbou.

Pro starší námořníky byl připraven vzdělávací projekt o rodinných financích, o kterém se můžete dočíst v dalším článku.

Věříme, že všichni účastníci pobytu se vrátili domů spokojeni a odpočati a příští rok se s námi opět vypraví na společný letní týden ve Vojtěchově, a to v termínu 27. 7.—2. 8. 2014.

moneypolo_logo.jpg

Díky podpoře společnosti MoneyPolo měli všichni nemocní s EB letošní ozdravný pobyt zdarma a každý z nich měl také možnost vzít s sebou bezplatně jednu osobu jako ošetřující doprovod. Mnohokrát děkujeme za jejich dar společnosti MoneyPolo, která rovněž finančně podpořila vyšetření ruských pacientů s nemocí motýlích křídel v EB Centru v Brně.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.