Debra ČR

Udělejte Motýlkům radost zadarmo a zažijte Vánoce na druhou!

27. 11. 2017

Svátky jsou výjimečný čas, ale vy jej můžete udělat ještě výjimečnějším. Proměňte letošní Vánoce na Vánoce na druhou, je to překvapivě snadné. Jistě se chystáte nakupovat dárky pro všechny, které máte rádi. Pokud chcete na Vánoce udělat radost i lidem s nemocí motýlích křídel, nemusí vás to stát ani korunu.

Stačí když při nákupu dárků pro své blízké použijete www.givt.cz a část z utracených peněz tak pošlete nám, přitom ale nezaplatíte nic navíc.

Na Givtu najdete přes 970 nejznámějších e-shopů, mezi kterými nechybí Mall, Zoot, eBay nebo Aliexpress a mnoho dalších, takže si určitě vyberete. Vzpomeňte si na nás při vánočních nákupech a uděláte tím dvojitou radost!

Jak na to?

  1. Před nákupem půjdete na www.givt.cz
  2. Vyberete e-shop na kterém chcete nakoupit a zvolíte z neziskovek naši organizaci
  3. Nakoupíte, jak jste zvyklí

Můžete si také stáhnout Pomocníka do prohlížeče (https://givt.cz/ziskat-pomocnika), který vám při návštěvě zapojených e-shopů připomene, že nám můžete pomáhat. Nakupovat se dá i zcela bez registrace.

Řekněte o této možnosti také přátelům – ať mohou proměnit nákup v dobrý skutek i oni. Děkujeme, že nás podporujete a přejeme krásné svátky.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.