Debra ČR

Víkendový pobyt 22. – 24. 10. 2010

14. 10. 2010

Vážení a milí přátelé a příznivci,

s blížícím se podzimem nabízí DebRA ČR společné setkání pacientům s EB a jejich rodinám víkendový pobyt v Budišově u Třebíče ve dnech od 22. – 24. října 2010. Nyní je pobyt věnován všem rodinám, ve kterých žije pacient s EB. Poznávání, relaxaci ale i aktivnímu odpočinku se můžeme oddávat ve sportovním centru, které nabízí ubytování pro 30 osob (10 trojlůžkových pokojů s koupelnou a WC + 10 přistýlek), jídelnu, kompletně zařízenou kuchyň, společenskou místnost – projektor a ozvučení, Wi-Fi síť, digitální TV. Ke sportovním aktivitám můžeme využívat víceúčelové hřiště s umělým povrchem a osvětlením, vhodné pro volejbal, basketbal, nohejbal, malou kopanou … Dále je možné provozovat cykloturistiku, stolní tenis, společenské hry atd. Pro nejmenší je k dispozici dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou, prolézačkami, pískovištěm, dřevěné domečky a vláček, horolezecká stěna, ruské kuželky apod.

Stravování bude zajištěno místní kuchyní formou plné penze.

Cena účastnického poplatku bude ve výši 300 Kč pro pacienty, jednoho rodiče dítěte s EB do 7 let věku včetně a průvodce držitele průkazu ZTP/P. Ostatní členové rodiny zaplatí účastnický poplatek ve výši 600 Kč na osobu. V ceně je

zahrnuto ubytování, páteční večeře, sobotní plná penze a nedělní snídaně. Příjezd 22.10. večer a odjezd do svých domovů 24.10.2010 po snídani. Pobyt bude částečně hrazen dotací ministerstva zdravotnictví (MZ).

Program bude zaměřen na rehabilitační a relaxační cvičení, přednášky z oblasti zdraví, společenské hry, výlety, procházky, pohybové a jiné aktivity a především posílení sociálních vztahů a pozitivního přístupu k životu.

Doufám, že s mnohými z vás se uvidíme a strávíme společně krásný rodinný víkend. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte e-mailem: lada.dlapkova@debra-cz.org nebo telefonicky: 773 682 299

Více informací o Sportovním centru Budišov naleznete na webových stránkách: www.dtj-nmnm.cz

S přátelským pozdravem a přáním brzkého setkání

Za tým DebRA ČR sociální pracovnice Mgr. Lada Dlapková

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.