Debra ČR

Vildštejnský Slunovrat 2021

29. 06. 2021
Dlouho plánovaný a o rok odložený festival na hradě Vildštejn ve Skalné přinesl pře 17 000 pro pacietny s nemocí motýlích křídel.

Děkujeme všem pořadatelům Vildštejnského Slunovratu za úžasnou akci, kterou se rozhodli podpořit malého Radečka ze západních Čech a s ním i všechny ostatní "Motýlky".

Kašičky z Vildštejnského Slunovratu 2021 byly se srdcem na dlani naplněny, bezpečně dopraveny do Brna, na úřadě otevřeny a s pečlivostí sečten jejich obsah. Nyní Vám s velkým poděkováním oznamujeme, že se vybralo přesně 17 323 korun. Tento finanční dar pomůže všem pacientům s nemocí motýlích křídel.

Poděkování patří také všem sponzorům, kteří se podíleli na spolufinancování festivalu a neváhlaLi přispět i do veřejné sbírky DEBRA ČR.\ Děkujeme dále všem účinkujícím, kteří se starali o zábavu nás všech a podpořili v nás dobrou náladu a přispěli k úžasné atmosféře místa hradu Vildštejn ve Skalné. Veliké díky si zaslouží Město Skalná, SDH Skalná - hasičský sbor a Technické služby Skalná. V neposlední řadě a ještě jednou děkujeme celému týmu Vildštejnského Slunovratu a hradu Vildštejn!

Atmosféra festivalu byla úžasná a pokud byste měli cestu na západ Čech určitě se stavte prohlédnout si hrad Vildštejn. Doporučujeme!

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.