Debra ČR

Vítejte v příběhu NADOTEK

07. 10. 2022
"Po prvním setkání s lidmi s nemocí motýlích křídel, mi bylo jasné, že jim musím pomoci," vypráví herečka Jitka Čvančarová o cestě, která ji vedla k pacientské organizaci DEBRA ČR. Je to příběh NADOTEK a Vy jste jeho součástí. Píšeme ho společně, právě teď...

tričko NADOTEK, Tomáš Klus, Petra s nemocí motýlích křídel


Lidé s nemocí motýlích křídel jsou velmi zranitelní, ale o to silnější jsou jejich příběhy. Jsou to právě oni, kdo všechny spojují, doslova NADOTEK.

NADOTEK s umělci

Aby vznikla trička NADOTEK, spojilo se mnoho talentů

S nápadem na výrobu unikátního symbolického trička s vnějšími švy přišla oděvní designérka Liběna Rochová. Motiv na tričkách vzniká z kreseb výtvarníka Lukáše Musila, ve spolupráci s grafickým designérem Ondřejem Rytířem. Naprosto výstižný název získal projekt díky Alžbětě Plívové.

NADOTEK s odborníky

Aby lidé s nemocí motýlích křídel žili co nejkvalitnější život, spojila se řada odborníků

Dermatoložka MUDr. Hana Bučková, Ph.D. vybudovala ve FN Brno špičkový multidisciplinární tým lékařů, DEBRA ČR k nim přidala sociální pracovníky i terapeuty. Společně poskytují všem 360 pacientům z Česka komplexní péči na světové úrovni.

NADOTEK s Vámi

Aby byla podpora neustále k dispozici, připojují se štědří dárci

Prodej triček NADOTEK umožňuje poskytování odborného poradenství v DEBRA ČR pacientům a jejich pečujícím, kdykoli to potřebují. Je možné pro ně pořádat konference a pobyty, zajišťovat dostatek velmi nákladného ošetřovacího materiálu a mnoho dalšího. Individuální podpora je šitá každému na míru. 

Být NADOTEK mění životy…

Sledujte dál příběh NADOTEK na facebooku a instagramu

#jsemNADOTEK

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.