Debra ČR

Vyhodnocení 1. ročníku akce Malý symbol - velký význam

14. 07. 2019
Nemoc motýlích křídel nelze vyléčit… je napořád… stejně jako tetování.

Motivováni touto skutečností se spousty lidí rozhodli nechat si vytetovat malý symbol motýlka, který má ale velký význam! Motýlek složený ze dvou písmen E a B symbolizuje na celém světě onemocnění s názvem Epiderolysis Bullosa. Této nemoci se také říká nemoc motýlích křídel, protože nemocní mají kůži křehkou jako motýlí křídla. Tvoří se jim na ní puchýře a velké rány.

Do akce se zapojila řada tatérů motivovaná autorem celého nápadu, panem Romanem Zouharem. Od jednotlivých tatérů doputovalo na transparentní účet veřejné sbírky DEBRA ČR 157 490 Kč, dalších 13 265 Kč darovali tatéři v rámci TATTOO action Haná 2019. Celkový výtěžek 1. ročníku akce Malý symbol - velký význam je tedy 170 755 Kč! Ze srdce děkujeme všem, kteří se nezištěně zapojili, tetovali bez nároku na honorář i pokrytí svých nákladů a peníze nám poctivě posílali! Také děkujeme všem jednotlivým dárcům, kteří mají motýlka navždy na své kůži.

Pro tuto chvíli je akce ukončena.

Bude však pokračovat druhým ročníkem na jaře roku 2020. Pro příznivce tetování ( a nejen pro ně) však připravujeme také speciální event na podzim v Praze. Sledujte nás a brzy prozradíme více...

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.