Debra ČR

Výstava fotografií pacientů s nemocí motýlích křídel

14. 09. 2015

Charitativní organizace DEBRA ČR připravila v rámci svého osvětového projektu 12 plus 12 speciální kolekci fotografií pacientů s tzv. nemocí motýlích křídel. Výstava fotografií byla slavnostně zahájena 26. 2. v Brně při příležitosti Mezinárodního dne vzácných onemocnění. 

Je to výstava o pacientech s nemocí motýlích křídel a "jejich lidech". Láska, úcta, bezpodmínečné přijetí, blízkost milovaného člověka a bezmezná vzájemná důvěra... Seznamte se s 13 pacienty s nemocí motýlích křídel a těmi, kteří je nikdy nezradí, tak jak je zachytil fotograf Jiří Langpaul.

Kde všude už jste se s výstavou mohli potkat:

Od 15. září do 13. října 2015 bylo možné navštívit výstavu fotografií 12 plus 12 v Galerii kina Hraničář v Ústí nad Labem. Reportáž z vernisáže

Ve 2. polovině prázdnin jste mohli výstavu vidět v Mělníku. 20. července 2015 zde proběhla vernisáž výstavy. Děkujeme všem hostům za podporu a za obrovský zájem o naše pacienty. Velmi si vážíme dlouhodobé spolupráce s Mekuc - Mělnické kulturní centrum o.p.s. a s centrem Volnočásek ve Velkém Borku a podpory SHM Liblice. Veliké poděkování patří také Tomáš Homuta za skvělé hudební umění a velkou podporu motýlkům.

Od 1. června do 10. července 2015 byly fotografie pacientů s EB v knihovně v Mladé Boleslavi.

V Teyschlově hale Dštské nemocnice v Brně jste si mohli výstavu prohlédnout během měsíce března 2015.

O její další pouti vás budeme informovat. Sledujte také náš facebook:

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.