Debra ČR

Zaměstnanci společnosti Jurys Inn Prague pomáhali sportem

19. 06. 2014

Společnost Jurys Inn Prague zvolila netradiční způsob pomoci lidem s nemocí motýlích křídel. Zaměstnanci firmy dostali za úkol urazit během jednoho dne 160 km, které pak firma proměnila ve finanční příspěvek pro DEBRA ČR.

logo.png

Sportovní akce se konala 20. 6. 2014 a jejím posláním bylo, aby se zaměstnanci věnovali ve svém volném čase jakémukoliv sportu a tím udělali něco nejen pro sebe, ale i pro pomoc druhým. Akce se zúčastnilo 26 zaměstnanců, kteří chodili, jezdili na kole, běželi … a vše patřičně zdokumentovali. Celkem se jim takto podařilo urazit 214.51 km, díky čemuž darovala společnost Jurys Inn 22 000,- Kč na podporu lidí s nemocí motýlích křídel!

Akce se velice povedla a věříme, že přinesla všem účastníkům radost nejen z pohybu. Mnohokrát děkujeme za originální nápad, aktivní přístup všech zúčastněných a především za krásnou finanční částku, které pomůže lidem s nemocí motýlích křídel prožít co nejvíce a trpět při tom co nejméně!

zamestnanci-spolecnosti-jurys-inn-prague-pomahali-sportem_1408353841.jpg

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.