Debra ČR

ŽIHADLO 2011 ZA NEJLEPŠÍ TIŠTĚNOU REKLAMU PUTUJE DO o.s. DebRA ČR

09. 11. 2011

Organizace DebRA ČR získala cenu ŽIHADLO 2011. Její dobročinný projekt 12 plus 12 a vizuální informační kampaň získaly prvenství v kategorii „tištěná reklama“. Soutěž o nejlepší českou veřejně prospěšnou reklamu pořádá již popáté společnost ŽIHADLO 2011

„Toto ocenění nás velmi potěšilo, je pro nás všechny odměnou za tvrdou a poctivou práci, která má obrovský význam pro nemocné s EB“, uvedla Jitka Čvančarová, patronka DebRA ČR a autorka projektu 12 plus 12.

DebRA ČR svou informační kampaň zahájila v červenci 2010 v městské dopravě v Brně. Pro velký ohlas následovala podzimní etapa. V roce 2011 se vizuální část kampaně tematicky prolnula s dobročinným projektem 12 plus 12. V rámci tohoto projektu vzniklo 12 fotografií, které samotné tvoří poutavou výstavu, vznikl z nich kalendář a diář na rok 2012, z jejichž prodeje DebRA ČR získává prostředky na pomoc lidem s nemocí motýlích křídel.

V létě 2011 pak pod záštitou ministra zdravotnictví Leoše Hegera proběhla vizuální část kampaně v Praze a pokračovala výstavou fotografií projektu 12 plus 12. Exteriérová výstava zahájila v parku Kampa v centru Prahy, následovala dvoutýdenní prezentace na půdě Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, kde se výstava konala opět pod záštitou ministra zdravotnictví Leoše Hegera a poslance Jana Husáka. Od poloviny listopadu se obě části informační kampaně potkávají v Brně. Výstava je zde k vidění před vstupem do Mahenova divadla, vizuální část pak opět osloví cestující v MHD Brno. Kampaň se v Brně koná pod záštitou brněnského primátora Romana Onderky a odbornou garancí primářky Kožního oddělení Pediatrické kliniky FN Brno MUDr. Hany Bučkové, PhD., koordinátorky Klinického EB Centra.

Fungující informační kampaň je otevřenou branou k další prospěšné a efektivní pomoci lidem s nemocí motýlích křídel. Uznání v podobě ceny ŽIHADLO 2011 si velmi vážíme, děkujeme všem, kdo se na informační kampani i projektu 12 plus 12 podílejí a těšíme se na další práci.

Informační kampaň podpořili tito partneři:

HARTMANN RICO a.s.

Nadace ČEZ

Snip&Co

Fórum dárců

Tiskárna Keloc

Inter Sat.

Projekt 12 plus 12 mohl vzniknout díky těmto partnerům:

REPOWER

Lucie Robinson

Durabo

iLuxuryLife

Konektor

Národní divadlo Brno

Pears Health Cyber 

PRKonektor 

Refresh.cz 

Samuelson 

Thalia Picta

Zdravotní pojišťovna METAL – ALIANCE

DĚKUJEME!!

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.