Debra ČR

Životní příběhy známých i neznámých

31. 08. 2017

23. 9. 2017 se uskuteční 3. ročník benefiční akce Životní příběhy známých i neznámých. Již podruhé bude probíhat v Brně a tentokrát její výtěžek podpoří lidi s nemocí motýlích křídel. Na akci se představí známé, ale i neznámé osobnosti, které Vám poví svůj životní příběh.

V roce 2016 se patronem akce stal Michal Viewegh, který i letos nebude chybět. Dašími účinkujícími jsou Marta Pantůčková, muž roku 2009 a (dvorní) moderátor akce Martin Zach. Svůj životní příběh nám poví také vlogger a YouTuber Martin Rota. Další, kdo už patří do Životních příběhů a bez jeho písniček by to nebylo ono, je talentovaný Adam Kukačka a letos poprvé uvidíme všechny z Adam Kukačka Band. Také poprvé budeme moci slyšet Cello Street Duo, což jsou dva mladí kluci, kteří úžasně hrají na violoncello. Posledním z učinkujících je Jan Mazoch - bývalý skokan na lyžích, současný zástupce Nadace Jedličkova ústavu a také vnuk Jiřího Rašky. Další informace najdete ve facebookové události. Budeme rádi i za její sdílení, zvěte své kamarády, mluvte o této akci a samozřejmě přijďte podpořit tyto úžasné účinkující, kteří vám vytvoří úsměv na tváři, ale z jejich příběhů vás bude i mrazit.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.