Debra ČR

Zpráva z ozdravného pobytu

28. 10. 2007

Ozdravný pobyt v letošním roce bezprostředně navázal na IV. výroční konferenci DebRA ČR. Trval od 21. do 27.10 2007. Místem jeho konání byla ubytovna Vyhlídka nedaleko města Blansko. Pobytu se zúčastnilo 8 dětí, 14 dospělých, z nich 2 sestřičky Kožního oddělení FN Brno, PDM, které zajišťovaly odborné ošetření účastníků a 3 pracovnice DebRA ČR. Program pobytu byl stejně jako v minulém roce připraven zvlášť pro děti a zvlšť pro dospělé. Uspořádání pobytu umožnila dotace Ministerstva zdravotnictví ČR.

Po příjezdu na Vyhlídku nás svým veselým představením přivítali Zdravotní klauni. Pro děti byly v průběhu pobytu připravené nejrůznější hry a soutěže (Bobří olympiáda, venkovní stopovčka, Riskuj, stolní deskové hry). Děti společně s rodiči a dospělými měli možnost seznámit se základy relaxace. Pro rodiče byl připraven trénink paměti. Z výletů, které jsme podnikli (návštěva blanenského muzea, výprava na Macochu) měl největší úspěch vyškovský Zoo a Dinopark.

Máte-li zájem dozvědět se více informací z ozdravném pobytu, v brzké době se na webových stránkách DebRA ČR objeví speciální vydání DebRA ČR Novin nesoucí název "Zážitkové listy", kde bude podrobněji chrakterizován program a nebudou chybět fotografie.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.