Debra ČR

„Křídla motýlí“ v Horních Věstonicích

29. 09. 2020
Benefiční koncert „Křídla motýlí“ v obci Horní Věstonice přines pro pacienty s nemocí motýlích křídel 24 560 Kč. Děkujeme všem divákům, interpretům i organizátorům!

V sobotu 12. září se sešlo několik zpěváků na benefičním koncertu „Křídla motýlí“ v malebném prostředí Sportovně-kulturního areálu Horních Věstonic s krásnými kulisami Pálavy. Na podporu pacientů s nemocí motýlích křídel přijeli zazpívat např. pop-rocková Marcela Březinová, kytarista, zpěvák, skladatel a malíř v jedné osobě Martin Maxa, muzikálová zpěvačka Kamila Nývltová, slovenský světoběžník s kytarou Marian Harich, mladý a velmi šikovný muzikálový zpěvák Tomáš Ringel nebo Martin France, který tento projekt už pošesté připravil.\ Byť to bylo ještě chvíli před druhým nouzovým stavem a diváci přišli s rouškami a seděli poctivě v rozestupech, svou vděčnost za to, že se mohou pobavit a zazpívat si, dávali interpretům najevo hlasitým potleskem.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.