Poděkování dárcům

Děkujeme Vám všem, kteří jste přispěli, či stále přispíváte lidem s nemocí motýlích křídel. Vážíme si vaší podpory, díky které se nám daří zkvalitňovat život nemocných s EB a jejich rodin.

Ošetřovací materiál pro Kubíka

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří přispívají do veřejné sbírky pro “Motýlky” a také těm, kteří se starají, aby “Motýlkům” nic nechybělo. ❤️
Moc si toho vážíme!

 Ubytování před kontrolou v EB Centru a ošetřovací materiál

Děkujeme za veškerou podporu, kterou nám DEBRA poskytuje. Díky ní se můžeme ubytovat v Brně před kontrolou a mít dostatek ošetřovacího materiálu pro naši dceru.

Ošetřovací materiál pro Aleše

Děkuji organizaci DEBRA a sponzorům za poskytnutí ošetřovacího materiálu, který mi výrazně ulehčí péči o poškozenou kůži.

Ošetřovací materiál pro Lukáška

Moc děkujeme všem dárcům a DEBRA ČR za pomoc, podporu a nákup ošetřovacího materiálu a dezinfekcí.

Je klíčové, aby byly Lukáškovy chronické rány správně ošetřené a čisté, a to nám umožní materiály zakoupené z prostředků veřejné sbírky DEBRA ČR.

Ještě jednou moc děkujeme!

Notebook pro Lýdii

Vážím si vaší pomoci a příspěvku na notebook. Budu jej moci používat do práce, která mě naplňuje a mám z ní radost. Děkuji moc.

Ubytování před kontrolou u lékařů

Mnohokrát děkujeme všem dárcům a Debra ČR za zaplacení noclehu v Brně.
Kontrolní den je velmi náročný a Verunka se může dostatečně vyspat a nemusí absolvovat dlouhé ranní cestování.
Děkují rodiče s Verunkou

Přímořský pobyt pro Verunku

Chtěla bych ze srdce poděkovat všem dárcům, kteří přispívají do veřejné sbírky Debra ČR.
Díky vaším příspěvkům nám mohla Debra ČR uhradit pobyt u moře.
Pobyt Verunce prospěl jak zdravotně tak psychicky.
Obě dvě jsme si hodně odpočinuly.
Mnohokrát dekuji všem, 

Ošetřovací materiály pro Jasmínku

Malá Jasmínka se narodila s nemocí motýlích křídel. Naštěstí díky dárcům a pacientské organizaci DEBRA ČR má dostatek dezinfekcí, mastí a obvazů pro svou křehkou kůži. Děkujeme!

Myčka pro Zuzku

Moc bych chtěla poděkovat dárcům za přispění do Veřejné sbírky Debra ČR, která pomáhá pacientům jako jsem já. Díky tomu jsem si mohla pořídit myčku, uleví se mým nemocným rukám. Děkuji
Zuzka

Ošetřovací materiál a speciální výživa pro Dominika

Chtěl bych velice poděkovat jak DEBŘE ČR tak všem sponzorům a přispěvatelům, za uhrazení všeho potřebného skrze mojí nemoc. Děkuji, Dominik

Dostatek ošetřovacího materiálu pro Matyáška

Moc děkujeme organizaci Debra ČR a všem dárcům za zakoupení ošetřujícího materiálu pro našeho Matyáška, který potřebuje ke každodenní péči o tělíčko. Ještě jednou s celého srdce děkujeme.

Příspěvek na auto pro Verunku

Chtěli bychom poděkovat drogerii Rossmann a organizaci Debra za poskytnutí finančního daru k pořízení nového vozu.
Přestože naše rodina žije v nejsevernějším cípu Moravy až u hranice s Polskem, je nezbytné jezdit pravidelně na lékařské prohlídky a zákroky do jediného specializovaného centra v ČR, do EB Centra v Brně. Díky příspěvku na auto se už snad nemusíme obávat nečekaných závad. Verunce se auto velmi líbí.
Mnohokrát děkuje

Ošetřovací materiál a sipping pro Dominika

Chtěl bych touto cestou velice poděkovat DEBŘE ČR, ale i všem sponzorům a přispěvatelům za zakoupení věcí které jsou potřebné pro mou každodenní rutinu. Děkuji.

Pohodlná obuv pro Karolínu

Chtěla bych poděkovat všem dárcům a organizaci Debra za nové zimní boty. V těchhle botách má moje noha a prsty prostor a puchýře se tolik netvoří. Ještě jednou moc děkuji

Přímořský ozdravný pobyt

Moc děkujeme Debře za zprostředkování našeho přímořského rekondičního pobytu, moc jsme si to užili a bylo tam super.  Děkuji Veronika s rodinou

Pračka pro „Motýlky“ Elišku a Václava

Chtěli bychom poděkovat Debra ČR a dárcům který přispívají za zakoupení pračky, moc jste nám pomohli. Děkujeme Venda a Eliška.

Řidičák pro Sama

Konečně řídím ! ! ! Po dlouhých čtyřech měsících kdy jsem se “trápil” v autoškole jsem se 8.1.2024 stal oficiálně řidičem. Splnil se můj další sen a to jen díky Vám všem, kteří máte srdce na dlani a pomáháte nám “Motýlkům”. Díky Vám všem budou mé cesty ať už do školy ‚za lékaři nebo na výlety mnohem snadnější a to víc si je užiju :) Za čtyři dny co mám řidičák v peněžence jsem najel víc jak 200 km a je to paráda…jupííí ! ! ! Ještě jednou bych Vám chtěl z celého srdce poděkovat a vážím si Vaší pomoci a věřte že to jsou dobře investované peníze. Děkuji Samuel

Pohodlné botky pro Miu

Dobrý den,
děkuji za naši dceru Miu, která od DEBRY dostala příspěvek na kvalitní obuv. Letošní sandálky a kotníčkové botky byly opět pro její nožičky jako obláček. Moc všem děkujeme.

Ubytování před kontrolou u lékaře, ošetřovací materiál a doplatek v lékárně

Děkuji Debra ČR za možnost přespání v hotelu v Brně před kontrolou v EB Centru. Cesta z domova nám zabere 7 hodin a tak je pro nás výborné, když můžeme přijet do Brna už den předem. Dále děkuji za doplatek v lékárně. Tyto desinfekce a krémy jsou pro mě nepostradatelné.
Darovací smlouva byla podepsána dne 01. 06. 2022 na částku 8 153,84 Kč

Ubytování před kontrolou u lékaře

„Chtěli bychom moc poděkovat všem dárcům a organizaci Debra, která nám proplatila ubytování před kontrolami v EB centru v Brně.“

Darovací smlouva byla podepsána dne 06. 06. 2022 na částku 4 263 Kč 

Přímořský pobyt

Touto cestou by jsem chtěla poděkovat Debře za ozdravný přímořský pobyt pro mě a mou dceru, ale velké díky samozřejmě patří všem sponzorům a dárcům za jejich dary. Moc děkujeme za pomoc “Motýlkům”

Ošetřovací materiál pro Toma

Velmi si vážím pomoci od organizace Debra ČR a všem donátorům, protože bez vás, by nám “Motýlkům”, bylo mnohem hůře.
Darovací smlouva byla podepsána dne 10. 06. 2022 na částku 20 880,64 Kč.

Oblečení pro Vojtu

Rádi bychom poděkovali Debra ČR za proplacení oblečení Little Angel z materiálu Outlast, který našemu synovi Vojtíškovi vyhovuje, vzhledem k jeho citlivé kůži.

Vozík na výlety pro Vojtu

Rádi bychom poděkovali Debra ČR za zakoupení vozíku pro syna Vojtíška. Starý vozík byl už malý a škola v přírodě v Orlických horách ho v kočárku limitovala. Teď můžeme i do lehčího terénu. 

Darovací smlouva byla podepsána dne 28. 06. 2022 na částku 53 000 Kč.