Adventní setkání v Bistru N.2

07. 03. 2024

Mezi naše dlouhodobé podporovatele a přátele patří Filip Novák, který provozuje skvělé Bistro N.2 v areálu Výstaviště v pražských Holešovicích. Filip nás pozval k sobě do Bistra a i když bylo venku něco pod nulou, užili jsme si voňavé adventní setkání. 

S Filipem jsme navázali spolupráci před lety, když se jako skvělý make-up artista podílel na našich krásných kalendářích 12 plus 12. Po čase tuto práci pověsil na hřebík a pustil se do nejistého gastrobyznysu, když si uvědomil, že by byl moc rád, aby si lidé mohli pochutnávat na dokonalých svačinkách jeho maminky. I když změnil svůj směr, Debře zůstal věrný a stále hledá cesty, jak být v kontaktu nejen s Debrou, ale hlavně s našimi milými pacienty. 

Pozvání přijalo na 20 hostů a užili jsme si díky Filipovi a jeho týmu krásné chvíle nad punčem, svařeným vínem i dokonalou polévkou z pečených kaštanů. Chybět nemohlo ani tvoření vánočních dekorací, které si moc užily hlavně děti. Jsme opravdu vděční, že máme partnery, kteří se o naše milé motýlky chtějí starat spolu s námi. Děkujeme moc!