Běh NADOTEK – zapoj svůj KLUB

20. 04. 2022

Zapojte své kolegy a přátele do společné sportovní aktivity pro dobrou věc! 100% výtěžku ze startovného putuje na pomoc lidem s nemocí motýlích křídel.

DEBRA ČR vás srdečně zve k zapojení do 2. ročníku virtuálního charitativního běhu NADOTEK. V našem závodě sice nebudeme zápolit tělo na tělo, zato si každý může vybrat vlastní obtížnost trati i trasy, zvolit běh nebo chůzi a dokonce i počasí. Účastnit se můžou také firmy, sportovní oddíly nebo jakákoli skupina přítel, která se registruje pod stejným klubovým názvem.

Zapojit se do závodu je možné v rozmezí celých 10 dní — od 29. dubna do 8. května. Registrace však běží už v tuto chvíli na tomto odkazu: https://bit.ly/BehProDebru

Do běhu NADOTEK se sice zapojují jednotlivci, ale i tak si můžete závod opravdu užít napříč celou Vaší firmou či partou kamarádů. Jak? Tady jsou dva tipy ;)

1. Předběhni svého šéfa!

Motivujte své kolegy k Běhu NADOTEK a dejte jim informaci, že při registraci mají vyplnit kolonku “Klub” s názvem Vaší společnosti. My pro Vás po ukončení závodu připravíme Váš vlastní žebříček, kde bude jasně vidět, kdo si v běhu jak vedl :-)

2. Jsme největší tým

Při vyhodnocení budeme počítat, kolik lidí z Vaší firmy závod odběhlo a pro společnost, která vyhraje, po dohodě uspořádáme Snídani s Debrou. Motivujte tak své kolegy i přátele, aby vyplnili kolonku “klub” právě názvem Vaší společnosti a třeba připravíme snídani právě pro Váš tým :)

Jak si který “klub” vedl, zveřejníme na našich sítích :)

*Jak správně vyplnit klub? Domluvte si jednotný formát a napište ho do správné kolonky:*

Pro účast v závodu je vždy nutná registrace jednotlivých závodníků. Kdo chce běžet více tratí nebo mít víc pokusů, vždy dělá novou registraci. Startovné je dobrovolné, minimální částka je 100 Kč, každý dostane své startovní číslo i diplom. Medaili je možné si dokoupit. 

A pak už jen stačí si vybrat trať k běhu či chůzi, naplánovat si trasu kdekoli se to hodí a vyrazit. Veškeré informace přijdou každému registrovanému závodníkovi mailem. Odevzdaný výsledek se zařadí do výsledkové listiny, takže o poměření času s ostatními běžci určitě nikdo nepřijde.

Být NADOTEK znamená být nablízku, pomáhat, podporovat. Je to princip pomoci lidem, kteří mají kůži křehkou jako motýlí křídla, ale vlídný dotek jim neublíží. Nepotkáme se sice na trati, přesto budeme NADOTEK a my se na to moc těšíme. Děkujeme všem za velikou podporu a spolupráci, které si moc vážíme!