Buďte i doma NADOTEK

18. 03. 2021

Doma NADOTEK je exkluzivní limitovaná kolekce dámských domácích oděvů, které navrhla významná česká oděvní návrhářka Liběna Rochová. Motiv na oděvech je společné dílo Liběny Rochové, Jitky Čvančarové a Lukáše Musila, kteří dlouhodobě podporují činnost DEBRA ČR. A proč Doma NADOTEK? Třetí kolekce oděvů NADOTEK je reakcí na současné dění, kdy trávíme doma více času než obvykle. Zakoupením oděvů z kolekce Doma NADOTEK pomůžete lidem s kůží křehkou jako motýlí křídla.

Liběna Rochová, Jitka Čvančarová a Lukáš Musil jsou osobnosti už dlouho spojené s organizací DEBRA, která poskytuje komplexní péči pacientům s tzv. nemocí motýlích křídel. V projektu NADOTEK, který společně pro podporu Debry realizují už 3 roky, se znovu spojili, aby dali vzniknout unikátní kolekci domácích oděvů Doma NADOTEK. 

Autorkou kolekce je přední česká oděvní designérka Liběna Rochová, na motivu přeneseném na látku se podílely všechny osobnosti — Jitka Čvančarová, Liběna Rochová a Lukáš Musil. 

V současné době, kdy trávíme více času doma, ať už při práci nebo péčí o rodinu, určitě stojí za to cítit se pohodlně a zároveň elegantně. Obojí nabízí kolekce Doma NADOTEK a vedle toho také pomáhá! Díky výtěžku z této kolekce…

Lidé s nemocí motýlích křídel velmi rozmýšlejí, co si vezmou na sebe, aby jim oblečení nezpůsobilo nepohodlí či dokonce poranění. Proto má kolekce NADOTEK záměrně švy zvenku. Protože i šev oblečení může ublížit křehké kůži pacientů. 

A proto je kolekce Doma NADOTEK z jedinečného materiálu. Díky spolupráci se společností Crawler je kolekce ručně ušitá z jemné merino vlny, jejíž vlastnosti skvěle vyhovují vysokým nárokům lidí s nemocí motýlích křídel. Vlna je přirozeně antibakteriální, udržuje tepelný komfort a je velmi příjemná na nošení. 

Jednotlivé kousky z kolekce Doma NADOTEK objednávejte na našem DEBRA eshopu. Oděvy vyrobí na objednávku společnost Crawler a budou odeslány do 30 dnů od objednání.