Hokejová benefice pro Debru 23. října

07. 03. 2024

Společnost ELTON, výrobce unikátních hodinek PRIM uspořádala už podruhé benefiční hokejové utkání ve prospěch našich milých “motýlků”. Patronkou tohoto utkání se stala Agátka, holčička s nemocí motýlích křídel. Výtěžek ze zápasu, který se odehrál tentokrát v Novém Městě nad Metují se vyšplhal na úctyhodných 127 870 Kč. 

Druhý ročník hokejové benefice pro Debru připravila společnost ELTON a do svého týmu přizvala opravdu nečekané spoluhráče. Vedle ředitelky společnosti si zahrál např. skvělý biatlonista Michal Krčmář a do brány se postavil šéfkuchař Přemek Forejt. Toho střídal mezi třemi tyčemi Filip Štěpnička z Wood Factory, který kromě svého hokejového umění obohatil akci i aukcí ručně vyráběného dřevěného pera z jeho dílny. Dražba probíhala několik dní na našem osvědčeném Dobrobotu a významně podpořila celkový výtěžek akce. 

Úvodní buly vhodila Agátka, dvouletá holčička s nemocí motýlích křídel, kterou na led doprovodil její tatínek. Boj s nemocí motýlích křídel patří k denní rutině jejich života a my si moc vážíme všech, kdo se našim pacientům snaží pomáhat, kdo je podporuje. Společnost ELTON už podruhé ukázala, že je naším skvělým partnerem, že mají ve svých řadách srdcaře, kterým není lhostejné, co se děje v životech jejich kolegů. Děkujeme!