NADOTEK JE NARUBY!!!

29. 11. 2018

“TY MÁŠ TRIČKO NARUBY???”

“NE, JÁ MÁM TRIČKO NADOTEK!”

Na tuhle konverzaci se mohou připravit všichni, kteří se rozhodli letos podpořit pacienty s nemocí motýlích křídel nákupem našeho trika. Trička NADOTEK mají totiž potisk na rubu. A nebo lépe řečeno — mají švy na líci ;-)

Jak víte, kůže pacientů s nemocí motýlích křídel je křehká jako křídla motýlka. I švy na oblečení jim mohou ublížit. Každý si dovede představit, jak je nepříjemné, když nás škrábe cedulka na švu oblečení. Tu můžeme snadno ustřihnout. Naši pacienti to tak snadné nemají. Jim to problém nevyřeší, protože jim vadí právě i ty švy. Řeší to tak, že otočí tričko naruby.

Proto jsou zcela záměrně a schválně všechny oděvy kolekce NADOTEK, včetně triček, udělané se švy ven. Proto, abychom symbolizovali, že i šev oblečení může někomu opravdu ublížit. Koncept “naruby” je v tomto případě tedy více než záměr. Je to poslání celého projektu NADOTEK.

A tak když vás někdo upozorní, že máte triko naruby, můžete mu vysvětlit, jaký projekt jste podpořili a co tyto švy symbolizují. Pomůžete nám tak šířit osvětu o nemoci motýlích křídel, což je hlavním cílem našeho projektu. A my vám moc děkujeme, že jste se do něj zapojili!

PS: Cedulka na zádech je také na líci a je veliká. Necháváme zcela na vašem vkusu a rozhodnutí, zda ji tam ponecháte, nebo se trička *dotknete *nůžkami :-)