Osvěta o EB po kalendáři

27. 04. 2018

Po 8 letech, kdy jsme vydávali osvětový charitativní kalendář, jsme se rozhodli tento koncept opustit. Mnozí se ptají, co bude DEBRA po kalendáři dělat dál, jak nahradíme tak krásný produkt, který nosil našim pacientům podporu a pomoc. Po úspěšném kalendáři bychom měli pokračovat něčím podobně skvělým a úspěšným :-)

Dnes už vydává kalendář celá řada organizací, a tak nastal čas jít jinou cestou, o které věříme, že nebude tenkým ledem.

Liběna Rochová a MUSA se setkávali a setkávají s EB pacienty velmi často.
Jejich osobní nasazení pro pomoc lidem s nemocí motýlích křídel je obrovské.

Tak na tom pracujeme… ;-)

Spolu s fenomenální oděvní designérkou Liběnou Rochovou a famózním výtvarným umělcem Lukášem Musilem (alias Musou) připravujeme produkt, jehož propagací budeme šířit osvětu o nemoci motýlích křídel a prodejem získávat prostředky na podporu pacientů s touto nemocí. Podobně jako to bylo s kalendáři.

Od začátku roku připravujeme projekt s názvem NADOTEK by LR Liběna Rochová & Musa. Podílí se na něm spousta úžasných lidí, jejichž společným cílem je pomoc lidem s nemocí motýlích křídel.

Typickým rysem našich kampaní zůstává to, že se prostřednictvím kvalitního a atraktivního produktu snažíme sdělovat informaci o existenci a problematice života s nemocí motýlích křídel a pro naše milé pacienty získávat podporu a pomoc. A to nejen finanční. Často je důležitější vědomí, že nejsou vyřazeni ze společnosti, že je ostatní lidé respektují a přistupují k nim rovnoprávně. A s touto myšlenkou se pouštíme do dalšího ročníku osvěty o životě s nemocí motýlích křídel.