Tým NADOTEK poběží pro “Motýlky”. Fandit může každý, budeme rádi!!

06. 05. 2024

Už na podzim minulého roku jsme začali připravovat spolupráci s organizátory běžeckého závodu Městecká desítka. Za přizvání k tomuto krásnému partnerství jsme moc rádi! Po mnoha úvahách, jak se do akce aktivně zapojit, jsme se rozhodli postavit svůj běžecký Tým NADOTEK a závodu se tak účastnit přímo na trati. Tým tvoří nadšení srdcaři, skvělé osobnosti a všichni poběží v tričkách NADOTEK. Věříme, že tak obrátíme pozornost závodníků i diváků k našim milým pacientům.

Do čela týmu se postavil devítiletý Vojta se závažnou formou nemoci motýlích křídel. Závod by nemohl uběhnout, ale pomůže mu jeho taťka, když ho vezme do speciálně upraveného sportovního vozíku. A taťkovi pomůže celý Tým NADOTEK, kterému přímo na místě bude fandit několik rodin s malými “Motýlky”. 

Pokud byste si chtěli závod také zaběhnout a postavit se na start vedle nás, neváhejte, registrace končí už 10. května. https://mesteckadesitka.cz/registrace.html

A pokud na start přijet nemůžete, ale chtěli byste podpořit a fandit našemu týmu, není nic jednoduššího :) Pro tyto případy máme připravenou dárcovskou výzvu a budeme moc rádi, když budete NADOTEK jejím prostřednictvím. 

Být NADOTEK má různé podoby, teď je to třeba úžasný sportovní tým složený z profíků i nadšenců. Hlavně ze skvělých lidí, pro které se stalo důležité podporovat naše milé pacienty. Děkujeme!!!